KONTAKTY DLA PARTNERÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA WSPÓŁPRACĘ Z PARTNERAMI W POSZCZEGÓLNYCH REGIONACH

Proszę daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy w danym regionie:

Frank Schiewer
Head of Global Alliances & Channel

Email: frank.schiewer@softwareag.com

Laura McCluer
North America

Email: laura.mccluer@softwareag.com

Ana Travers
Australia and New Zealand

Email: ana.travers@softwareag.com

Thelma Bruzadin
Latin America

Email: thelma.bruzadin@softwareag.com

Magali Glover
North Europe, Asia-Pacific & Japan, South Africa

Email: magali.glover@softwareag.com

Jan Foitzik
Global Partner Portfolio & Programs

Email: jan.foitzik@softwareag.com

Susanne Schmitt
Global Partner Education

Email: susanne.schmitt@softwareag.com

Felix Schlüter
Global Partner Marketing

Email: felix.schlueter@softwareag.com

Support loginSupport login